Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Nabór wniosków w ramach Programu pn. „Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023

Utworzono dnia 27.10.2022

W dniu 26 października 2022 r. Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłasił nabór wniosków w ramach Programu pn. „Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023.

Podmioty uptawnione do składania wniosków: 

O dofinansowanie wniosków w ramach naboru wniosków mogą ubiegać się jednotstki samorządu terytorialnego, szczebla gminnego lub powiatowego. 

Terminy naboru wniosków w ramach Programu:

  1. Gmina/powiat składa wniosek na środki finansowe w ramach Programu do właściwego wojewody (zał. nr 1A lub 1B do Programu) w terminie do dnia 10 listopada 2022 r. (decyduje data wpływu do wojewody).
  2. Wojewoda sporządza i przekazuje Ministrowi wniosek na środki finansowe w ramach Programu wraz z listą rekomendowanych wniosków, które stanowią odpowiednio (załącznik nr 2A lub 2B, zał. 3 do Programu) w terminie do dnia 25 listopada 2022 r. (decyduje data wpływu do Ministra).

Termin rozpatrzenia wniosków:

 

Minister dokona ostatecznej weryfikacji i zatwierdzenia listy rekomendowanych wniosków złożonych przez wojewodów w terminie do dnia 9 grudnia 2022 r.

 

Szczegółowe informacje dotyczące programów, terminów, dokumentów oraz listy rekomendowanych wniosków dostępne są na stronie Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w zakładce "Co robimy" - "Fundusz Solidarnościowy".

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 27

W poprzednim tygodniu: 176

W tym miesiącu: 239

W poprzednim miesiącu: 672

Wszystkich: 50799