Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kędzierzynie-Koźlu

Kontakt

Dyrektor - Dorota Rak

Zastępca Dyrektora - Marzena Nikel

parter, pok. 4
kontakt przez sekretariat
 

m.nikel@pcprkkozle.pl

 

Dział Administracji, Analiz, Planowania i Nadzoru Wewnętrznego

Kierownik Działu: Aldona Jelonek

parter, pok. 5
tel. 77 483 33 23 wew. 113; kom. 503 115 277
a.jelonek@pcprkkozle.pl

Sekretariat - Starszy referent ds. administracji i analiz: Natalia Sławska

parter, pok. 3
tel. 77 483 33 23 wew. 111
sekretariat@pcprkkozle.pl

 

Dział Pomocy Rodzinie:

Kierownik Działu: Ewa Wiśniewska
Specjalista Pracy Socjalnej: Bożena Sławińska-Kowalczyk

parter, pok. 7
tel. 77 483 33 23 wew. 114; kom. 503 115 255
e.wisniewska@pcprkkozle.pl

Pracownik socjalny: Patrycja Zembrzuska
Pracownik socjalny: Aleksandra Burzyńska

parter pok. 6
tel. 77 483 33 23 wew. 119
p.zembrzuska@pcprkkozle.pl
a.burzynska@pcprkkozle.pl

Referent ds. administracyjnej obsługi rodzin zastępczych: Anna Kamińska
Referent ds. administracyjnej obsługi rodzin zastępczych: Dominika Kroker

parter pok. 10
tel. 77 483 33 23 wew. 118
a.kaminska@pcpkkozle.pl
d.kroker@pcpr-kkozle.pl

Starszy referent ds. administracyjnej obsługi rodzin zastępczych: Mariola Matuszewska
Referent ds. administracyjnej obsługi rodzin zastępczych: Agata Bonczek

parter pok. 11
tel. 77 483 33 23 wew. 117
m.matuszewska@pcprkkozle.pl
a.bonczek@pcprkkozle.pl

Referent ds. administracyjnej obsługi rodzin zastępczych: Marta Sowada

parter pok. 12
tel. 77 483 33 23 wew. 120
m.sowada@pcprkkozle.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Agnieszka Rawska
Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej: Karina Biskup

parter pok. 8
tel. 77 483 33 23 wew. 115, kom. 573 058 272, 573 058 090
a.rawska@pcprkkozle.pl
k.biskup@pcprkkozle.pl

Psycholog: Beata Korzeniowska

perter pok. 9
tel. 77 483 33 23 wew. 116
b.korzeniowska@pcprkkozle.pl

 

 

Zespół Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Obsługi Programów PFRON

Strarszy Referent ds. obsługi osób niepełnosprawnych: Ewa Deberny
Podinspektor ds. ekonomicznych i osbługi osób niepełnosprawnych: Łucja Tykwińska-Seidel

parter, pok. 1
tel. 77 483 33 23 wew. 124
e.deberny@pcprkkozle.pl

 

Zespół ds. Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa Specjalistycznego

Pedagog: Urszula Strzelczyk-Raduli
Psycholog: Anna Dzimara
Psycholog: Katarzyna Bielańska

Siedziba: 
ul. Judyma 5, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
tel. 573 310 953
pik@pcprkkozle.pl

 

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

p.o. Kierownik: Joanna Paterak

tel. 77 483 33 23 wew. 122, kom. 503 155 233
j.paterak@pcprkkozle.pl


Psycholog: Ewelina Pałys

tel. 503 115 300
e.palys@pcprkkozle.pl

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny